KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655637
nr 1465 5637
Carl Erik Bodén
(1909-2003), Sverige
Oljemålning, Carl Erik Bodén (f. 1909), Sverige. Signerad, 51x38. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 56x43 cm
Carl Erik Bodén, svensk målare och konsthantverkare född 1909, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:08:48
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Carl Erik Bodén
Läs mer om Carl Erik Bodén